Четвер, 02.04.2020, 05:34
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Горінчівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 43
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Історія створення

 Історія створення 

міжшкільного навчально-виробничого комбінату в с.Горінчево

 

Горінчівський МНВК був створений у 1977 році, коли в державі йшло реформування освіти з орієнтацією і акцентом на трудове виховання підростаючого покоління. Постанова Ради Міністрів СРСР від 23 серпня 1974 року "Про організацію міжшкільних навчально-виробничих комбінатів трудового навчання і професійної орієнтації учнів" передбачала широку професійну орієнтацію старшокласників та створення належної матеріально-технічної бази для оволодіння учнями загальноосвітніх  шкіл цілим  переліком робітничих професій з присвоєнням їм відповідної кваліфікації. Такі умови за дуже короткий час були створені колективом педагогів-ентузіастів при підтримці базових підприємств на базі приміщень Горінчівської середньої школи, яка розташувалась у новобудові.

Постановою № 10 від 06 квітня 1978 року створено міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання і професійної орієнтації ля учнів Горінчівської, Монастирецької, Березівської, Н.Бистрянської, Липчанської, Кошелівської, Л.Полянської, Копашнівської СШ за рахунок коштів радгоспів "Більшовик", ім..Борканюка, колгоспів ім.. Мічуріна, "Радянська Україна",  АТП-06036, автобази №2, фабрики художніх виробів, райоб’єднання "Сільгосптехніка" та районного споживчого товариства.

Треба зазначити, що Горінчівський був першим серед сільських МНВК у Закарпатті. За невеликий період у області було створено 21 навчальний заклад подібного типу  Куратором міжшкільних навчально-виробничих комбінатів було призначено інспектора обласного відділу освіти Децика Романа Андрійовича, завдячуючи якому робота МНВК була ефективною і злагодженою. Трудове навчання і виховання старшокласників із створенням комбінатів набуло нового змісту і стало результативним: випускники шкіл разом з атестатом отримували свідоцтво про робітничу кваліфікацію.Батьківська громадськість вітала таку ініціативу.

Профілями трудового навчання було визначено дослівно "…автосправу, вивчення трактора і с/г машин, слюсарну справу, швейну, торгову та кулінарну справу ".

Вищеназвана Постанова  зобов’язувала базові підприємства до 1 вересня 1978 року виділити і встановити необхідне устаткування , оснастити навчальні цехи і кабінети новим устаткуванням та закріпити за МНВК  автомобілі і трактори. За рекордно короткі строки ця робота була зроблена і 1 вересня 1978 року перші учні були зараховані до Горінчівського МНВК.

Педагогічний колектив був сформований із вчителів за фахом та виділених підприємствами інженерно-технічних працівників, кваліфікованих майстрів, водіїв, трактористів.

Першим директором Горінчівського МНВК було призначено Манько Вілена  Григоровича, Першим заступником директора працював Яким Василь Олександрович. З 1984 року   незмінним директором є Кавка Іван Юрійович . За 26 років керівництва Івана Юрійовича комбінат став одним з кращих у області. Свідченням правильного напряму діяльності навчального закладу є атестаційна експертиза 2009 року, за наслідками якої продовжено ліцензію для надання освітніх послуг з професій: водій автотранспортних засобів, тракторист, оператор комп’ютерного набору, швачка, кухар, продавець продовольчих товарів. 

За цей час зроблено величезний крок вперед. На цих фото видно яким був МНВК і яким він став.


Профільна школа найповніше реалізує принцип особистісно орієнтованого навчання, що значно розширює можливості учня у виборі власної освітньої траєкторії.

Концепція профільного навчання в старшій школі

  

ПРОБЛЕМНЕ ПИТАННЯ

Розвиток творчого потенціалу  педколективу на основі особистісно орієнтованого навчання

Адміністрація МНВК

Директор МНВК – Кавка Іван Юрійович

Заступник директора з НВР – Красевська Ольга Василівна

Заступник директора з ВР – Ігнатко  Іван Михайлович

Методист з профорієнтаційної роботи – Довгій Оксана Василівна

 

Інформація про склад педагогічного колективу

Всього педпрацівників – 26. З них:

Вчителів-спеціалістів – 1

Вчителів ІІ кваліфікаційної категорії – 6

Вчителів І кваліфікаційної категорії - 2

Вчителів вищої кваліфікаційної категорії - 6

Вчителів із званням "Вчитель-методист" -2

Майстрів виробничого навчання – 10

 

Інформація про мережу груп МНВК

Учнів: 458                   груп: 20

 

Інформація про напрямки професійної підготовки

 

Професія

Ліцензований обсяг

водій автотранспортних засобів категорії ВС;

водій автотранспортних засобів категорії В;

тракторист (ПТН)

тракторист (ПР)

кухар;

швачка;

продавець продовольчих товарів;

оператор комп’ютерного набору.

90

50

50

15

20

20

20

60

 


Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020
Хостинг від uCoz